17 – 21 грудня 2018 р. в НФаУ відбулася акція «Включи новорічний настрій!»

В останній передноворічний тиждень у хіміко-технологічному корпусі НФаУ було надзвичайно жваво! І не тільки через зимову сесію.

Студенти НФаУ – активісти культурного центру, студентської профспілки та парламенту – з веселим настроєм і позитивом підготували все, щоб ця чарівна акція відбулася. У цьому році в університеті з’явилася «Ялинка Побажань». Кожен міг написати своє бажання і отримати від Діда Мороза та Снігуроньки солодкий сюрприз.

Керівництво університету підтримало ідею проведення передсвяткової акції, і навіть взяло участь. На незвичайній ялинці залишили свої записки з побажаннями ректор НФаУ Алла Анатоліївна Котвіцька, проректори, декани факультетів, а також викладачі, доценти та лаборанти.

Студенти виконували новорічні пісні та запальні танці, виступав кавер-бенд «K-on», Дід Мороз і Снігуронька фотографувалися з усіма, хто вірить в чудеса і здійснення бажань.

Друзі, давайте усі разом підтримувати прекрасні і добрі традиції нашого університету!