17 грудня 2015 р. відбулися урочистості з нагоди проведення XVII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка пройшла урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів ХVII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Сьогодні вже традиційний конкурс, який чествує вищу школу Харківщини, був започаткований у 1999 році. За 16 років його історії лауреатами та дипломантами стали понад 800 науково-педагогічних працівників вищої школи.

На церемонії нагородження XVII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» Національний фармацевтичний університет представляла делегація у складі ректора, академіка НАН України В.П. Черних, першого проректора, професора А.А. Котвіцької, проректора з наукової роботи, доцента Т.В. Крутських, деканів та керівників структурних підрозділів.

Конкурс проводився як у традиційних, так і у нових номінаціях: «За мудрість і відданість науці та освіті», «За шляхетний приклад служіння українському народові», «Декан факультету», «Завідувач кафедри», «Завідувач кафедри фізичного виховання», «За високі досягнення в творчій та культурно-просвітницькій діяльності», «Викладач гуманітарних дисциплін», «Викладач фундаментальних дисциплін», «Науковець», «Молодий науковець», «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін». Переможцями та дипломантами цьогорічного конкурсу стали 34 учасника – викладачі та співробітники вищих навчальних закладів Харківщини.

Переможцем у номінації «Декан факультету» стала Л.І. Вишневська – доктор фармацевтичних наук, професор, декан фармацевтичного факультету №1.

Колектив Національного фармацевтичного університету вітає Лілію Іванівну та бажає подальших перемог, наукових здобутків і творчого натхнення!

IMG_5465IMG_5528IMG_5529IMG_5539IMG_5525IMG_5533IMG_5535

ДОВІДКА:

У 86 ВНЗ Харкова здобувають вищу освіту 180 тисяч студентів, з них понад 20 тисяч із 122 держав світу. Навчальний процес забезпечують близько 20 тисяч науково-педагогічних та педагогічних працівників. Вищі навчальні заклади здійснюють співробітництво з 1248 організаціями та зарубіжними партнерами з 63 країн світу.

image_pdfimage_print