17 квітня 2014 р. ректор НФаУ, професор В.П. Черних прочитав профорієнтаційну лекцію для студентів фармацевтичних та медичних коледжів України

Спілкування проходило в on-line режимі. Національний фармацевтичний університет на зустрічі представляли перший проректор, професор І.С. Гриценко, проректор з науково-педагогічної роботи (ступеневої фармацевтичної освіти), професор А.А. Котвіцька, декан факультету ступеневої фармацевтичної освіти, доцент С.Г. Калайчева, відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Н.В. Живора.

17.04.2014 дистанционная лекция В.П.Черных 1Аудиторія слухачів лекції – майбутні випускники поточного року Житомирського фармацевтичного коледжу ім. Г.С. Протасевича, Рівненського державного базового медичного коледжу, Коледжу «Української медичної стоматологічної академії», Черкаського медичного коледжу, Кіровоградського базового медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна.

У вступному слові ректор НФаУ, професор В.П. Черних розповів студентам про Харків як місто студентське, осередок вітчизняної освіти та науки, центр фармації. Далі увагу аудиторії ректор НФаУ сконцентрував на детальній інформації про Національний фармацевтичний університет. У своїй лекції професор В.П. Черних охопив усі сфери діяльності університету, але акцент було зроблено на освітній. Ректор НФаУ розповів про кадрове та навчально-методичне забезпечення навчального процесу, міжнародну діяльність, побутові умови та соціальний пакет для студентів тощо.Про умови вступу, спеціальності університету, терміни навчання повідомила слухачам відповідальний секретар приймальної комісії НФаУ, доцент Н.В. Живора.

По закінченні лекції професор В.П. Черних відповів на питання аудиторії.

Лекцію прослухали та подивилися дистанційно майже 500 студентів коледжів.

17.04.2014 дистанционная лекция В.П.Черных 4

17.04.2014 дистанционная лекция В.П.Черных 2