17 листопада 2022 р. пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle”

17 листопада 2022 р. пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід "Farm battle"17 листопада 2022 року в НФаУ пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle”.

17 листопада 2022 р. пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід "Farm battle"В фармацевтичному батлі брали участь 3 команди:
  •  команда фармацевтичного факультету: “50 відтінків Фармації 2.0”;
  •  команда медико-фармацевтичного факультету: “MedPharm-OneLove”;
  •  команда факультету фармацевтичних технологій та менеджменту: “ФТиМ”.
17 листопада 2022 р. пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід "Farm battle"Команди підготували два “домашні завдання” у вигляді відео-сюжетів та теми: “Рідна Alma Mater” і “Якби не студентство в …. факультеті”. Студенти впоралися в завданням на всі 1000%…під час перегляду глядачі і плакали, і сміялися, дивлячись на наше життя в стінах нашого НФаУ.
17 листопада 2022 р. пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід "Farm battle"Організатори провели інтелектуальну гру Квіз, яка включала запитання з історії України, історії НФаУ та Фармації.
За результатами “Farm battle” перемогла “дружба”. Всі учасники команд отримали сертифікати на:
  • онлайн семінар-тренінг зі стратегічного менеджменту;
  •  онлайн-екскурсія до інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”;
  •  онлайн-тренінг з надання першої домедичної допомоги.