Шановна молодь! Вітаю з Міжнародним днем студента!

Фармацевтична молодь! Дякуємо вам за те, що даєте привід пишатися вами!
За те, що ви є українцями!
За те, що ви є героями!

Шановна молодь! Вітаю з Міжнародним днем студента!Шановна молодь! Вітаю з Міжнародним днем студента!

Шановна молодь!
Вітаю з Міжнародним днем студента!

Цьогоріч кожне свято чи визначна дата – абсолютно інші, адже цей етап нашого життя болісний і важкий.

Цей етап – складна суміш зі змін та емоцій, для якої непридатна стара рецептура.
Світ змінився!
Ми змінилися!
24 лютого 2022 року розділило життя на “до” і “після”. У важких боях, що тривають на території нашої держава, відстоюється свобода українців. Дорогою ціною… Колектив нашого університету, на жаль, також не оминули втрати… Національний фармацевтичний університет пишається тим, що представники його студентської спільноти стали до лав ЗСУ!

Сьогодні разом із тисячами співвітчизників вони боронять Україну, втілюючи спільне для всіх нас бажання – якнайшвидшу перемогу!

Внесок у перемогу України робить і молодь, яка під час війни пішла працювати в аптеки. Це свідомий і гідний пошани крок! Це свідчення того, що наша молодь має вірні цінності й цілі! Дехто зі студентів нашого університету реалізував свою позицію через волонтерство. Ви долучаєтеся до роботи на медичних складах, збору коштів на потреби ЗСУ та берете участь у цілій низці інших волонтерських проєктів. Світ змінився. Таким, як він був раніше, вже не стане!

Але у вас попереду ціле життя! Нехай воно буде щасливим, з любов’ю і добром! І не зважаючи ні на що, мрійте!

Мрії збуваються там, де у них вірять!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька