17 лютого 2023 р. відбулася лекція фахівця ТОВ «Артеріум» ЛТД «Методи виготовлення твердих лікарських форм»

Відбулася лекція фахівця ТОВ «Артеріум» ЛТД для здобувачів вищої освіти спеціальності “226 Фармація, промислова фармація” з освітньої компоненти “Промислова технологія лікарських засобів” на тему «Методи виготовлення твердих лікарських форм»

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»17 лютого 2023 року за ініціативою фармацевтичної компанії ТОВ «Артеріум», відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ та кафедри заводської технології ліків НФаУ  відбулася лекція для студентів 4 курсу спеціальності “226 Фармація, промислова фармація” освітньої компоненти «Промислова технологія лікарських засобів»  старшого інженера-технолога з фармацевтичної розробки  підприємства – Олександра Голодюка.

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Під час лекції «Методи виготовлення твердих лікарських форм» спікер ознайомив здобувачів вищої освіти зі способами одержання таблетованих лікарських препаратів, наголосив на залежності вибору технології від фізико-хімічних властивостей активних фармацевтичних інгредієнтів, розгорнуто розповів про групи та функції допоміжних речовин, які використовуються у таблетуванні,  детально зупинився на будові обладнання, яке використовується для змішування компонентів та гранулювання сумішей, зробив акцент на сукупність факторів, які впливають на технологічний процес та якість готового продукту.

Здобувачі вищої освіти із зацікавленістю прослухали лекцію та задали велику кількість питань.