17 січня 2020 р. ІПКСФ НФаУ був проведений виїзний профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 ім. А. Комара, м. Слов’янськ

17 січня 2020 р. завідувач кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ Шпичаком О. С. в ході проведення виїзних циклів тематичного удосконалення для провізорів та фармацевтів у м. Слов’янськ (Донецька область) був проведений захід з профорієнтаційної роботи для учнів 10 та 11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. А. Комара, до якого долучилось 52 школяра.

Під час проведення зустрічі учні прослухали інформативну доповідь НФаУ, як провідний ЗВО у галузі фармації зі своєю історією та традиціями, ознайомились з умовами навчання в університеті, особливостями навчального процесу та науковими досягненнями НФаУ.

В кінці зустрічі кожний учень отримав рекламно-інформаційні матеріали (газету «Молодість фармації» та таблицю Д. І. Менделєєва) з умовами вступу-2020 до Національного фармацевтичного університету.