17 вересня 2021 р. відбулася зустріч учасників конкурсу «Наука для безпеки і сталого розвитку України»

17 вересня відбулася зустріч науковців НФаУ – учасників конкурсу «Наука для безпеки і сталого розвитку України» Національного фонду досліджень України на 2022 рік із виконавчим директором фонду Ольгою Полоцькою.

У зустрічі брали участь завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія Георгіянц, доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко, а також доцент кафедри заводської технології ліків Інна Ковалевська.

Пані Ольга Полоцька поділилась інформацією щодо особливостей подання грантів до НФДУ. На зустрічі було обговорено помилки та проблеми минулорічного конкурсів проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених та “Наука для безпеки людини та суспільства” (2020 р.). Надано інформацію щодо результатів формального рецензування заявок поточного конкурсу «Наука для безпеки і сталого розвитку України» (2021 р.) (за формальною ознакою відхилено майже 40 % заявок). Проєкт НФаУ допущено до наступного етапу конкурсу.