16 жовтня 2019 р. було завершено дистанційний цикл тематичного удосконалення в ІПКСФ НФаУ

Уперше кафедра управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ провела дистанційний цикл тематичного удосконалення «Організаційне забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку».

Навчання тривало 1 місяць (з 17.09 по 16.10.2019 р.). Слухачами курсу були 18 провізорів і магістрів фармації, які обіймають посади завідувачів та заступників фармацевтичних закладів. Дистанційний курс було розміщено на платформі Moodle на сайті postgrade.nuph.edu.ua.

Протягом навчання учасники виконали різні види практичних завдань (ессе, розрахункові задачі, індивідуальні проекти тощо), прийняли участь у форумах, де обговорили нагальні питання щодо урядової програми «Доступні ліки», реімбурсації, методів фармакоекономіки, ліцензування фармацевтичної діяльності та соціального захисту спеціалістів фармації тощо. По завершенню дистанційного навчання слухачі пройшли очне контрольне тестування в комп’ютерному класі.

Отриманий досвід проведення циклів тематичного удосконалення у очно-дистанційній формі буде використаний усіма кафедрами Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.