18, 19 та 22 лютого 2016 р. на кафедрі неорганічної хімії для студентів І курсу спеціальності «Фармація» було проведено цикл лекцій «Стрес та здоров’я»

З метою збереження здоров’я, підвищення психологічної культури, формування психологічно сприятливого освітнього середовища в університеті на кафедрі неорганічної хімії для студентів І курсу спеціальності «Фармація» було проведено цикл лекцій «Стрес та здоров’я». На лекції Л.В.Пляка (кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії)  ознайомила студентів з психологічними особливостями стресового стану та методами його подолання.

Організатори: кафедра неорганічної хімії (завідувач кафедри Є.Я. Левітін, доктор фармацевтичних наук, професор; А.М. Бризицька, кандидат хімічних наук, доцент);  Л.В.Пляка,  кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії.

DSC07987 DSC07992 DSC07993 DSC08000 DSC08002