18 грудня 2021 р. XII Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Щиро вітаємо студентку 1 курсу фармацевтичного факультету Яременко Владлену, підготовлену кафедрою фундаментальної та мовної підготовки (зав. кафедрою доц. Коваленко З.І.), яка посіла ІІ місце на обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в секції «Негуманітарні спеціальності».

Творче змагання, яке проходило 18 грудня 2021 року на базі ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, зважаючи на карантинні обмеження, відбулося в онлайн-режимі із застосуванням платформи ZOOM.

У Конкурсі взяли участь 82 учасники з 25 закладів вищої освіти за трьома секціями: гуманітарні спеціальності, негуманітарні спеціальності й курсанти ВВНЗ.

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Бажаємо успіху й перемоги на заключному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

Протокол результатів проведення ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2021 року