18 лютого 2022 р. відбулося спільне засідання Наглядової ради НФаУ та Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII, Статуту Національного фармацевтичного університету, Положення про «Наглядову раду НФаУ» та у зв`язку із закінченням п`ятирічного терміну повноважень попереднього складу Наглядової ради її персональний склад оновлено.

Згідно з Законом України «Про фахову передвищу освіту» від 06.06.2019 № 2745-VIIІ, Положенням «Про Фаховий коледж НФаУ», Положенням про «Наглядову раду Фахового коледжу НФаУ» створено Наглядову раду Фахового коледжу НФаУ.

Персональний склад, за письмовою згодою запрошених до складу обох рад, затверджено рішенням Вченої ради (протокол № 11 від 28.10.2021) та уведено в дію наказом НФаУ від 30.11.2021 № 143-адм «Про затвердження складу Наглядових рад».

18 лютого відбулося спільне засідання Наглядової ради НФаУ та Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ.

Згідно з порядком денним члени Наглядових рад відкритим голосуванням обирали голів.

Більшістю голосів Наглядової ради НФаУ головою обрано Володимира Новікова, директора ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров`я».

Більшістю голосів Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ головою обрано Вадима Демьохіна, директора ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС».

Під час засідання члени Наглядових рад зустрілися із адміністрацією НФаУ та обговорили напрями роботи.