18 травня 2023 р. разом зі всіма українцями, університетська спільнота доєдналася до святкування Дня вишиванки

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В НФаУ

18 травня, разом зі всіма українцями, університетська спільнота доєдналася до святкування ДНЯ ВИШИВАНКИ, який щорічно припадає на третій четвер травня.

Святкували душевно й урочисто – Ректор, проректори, декани, викладачі, студенти та співробітники.
Усі в НФаУ щиро підтримали українську традицію, яка передавалася з покоління в покоління та одягнули вишиванку – національний символ України.

Студенти інформативно розкрили контент історії цього свята.

До спільноти університету доєдналася гостя – бандуристка Дарина Старовойтова, студентка Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського. Як же чарівно лунали її пісні у супроводі бандури!
Ректор, проректори та декани подарували вірш – флешмоб про вишиванку.

ВИШИВАНКА – то генетичний код нації, душа та дрес-код українського народу.
Університет плекає народні традиції, формує цінність національної культури та поширює україністику світом!