18 травня 2016 р. кафедрами соціальної фармації та аптечної технології ліків НФаУ був проведений захід з розгортання польової аптеки та польової фармацевтичної лабораторії

Захід відбувся з метою патріотичного виховання молоді та відпрацювання практичних навичок з навчальної дисципліни «Екстремальна медицина» за участю представників Національної академії Національної гвардії України та Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові. Керівництво цих установ, особисто начальник аптеки Мартинов С.О. та начальник медичної частини Тітков О.О., не тільки надали технічну та методичну підтримку заходу, але і не формально підійшли до його проведення.

Студенти 3-5 курсів спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація» денної та заочної форм навчання мали змогу ознайомитися з організаційно-правовими та технологічними аспектами фармацевтичної справи в умовах надзвичайного стану.

За відгуками студентів, відпрацювання практичних навичок у реальних умовах польової аптеки та фармацевтичної лабораторії значно підвищує засвоєння змістовної частини дисципліни та має значний вплив на формування патріотичної особистості.


[uptolike]

Print Friendly, PDF & Email