18 травня 2016 р. у методичному кабінету відбулося чергове заняття у «Школі молодого викладача»

Заняття було присвячене основним нормативно-правовим документам, що регламентують організацію навчального процесу.

До участі були запрошені заступник ректора з навчальної роботи, доц. Віннік Л.М. та завідувач науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти доц. Огарь С.В.

На занятті обговорювалися новий закон «Про вищу освіту», постанови, положення, нормативи щодо організації навчального процесу. Розглядався новий перелік спеціальностей та його переваги. Пояснювалося планування навчального навантаження та інших видів робіт викладача (Віннік Л.М.).

Огарь С.В. приділила увагу новим тенденціям в освіті: відкритість, індивідуальна траєкторія в освіті. Особливу увагу звернула на новий стандарт освіти та перевагу нових освітніх програм. Підкреслила важливість практичної підготовки.

Слухачі школи також отримали відповіді на питання стосовно дистанційної освіти і підвищення кваліфікації.