18 травня 2017 р. музей історії НФаУ взяв участь у відкритті спільної виставки музеїв при ВНЗ м. Харкова

18 травня 2017 р. відкрилася спільна виставка музеїв при ВНЗ м. Харкова, присвячена міжнародному Дню музеїв. Вперше в одному приміщені зібрані унікальні експонати з 13 музеїв 10 вищих навчальних закладів Харкова. Серед них – музей історії Національного фармацевтичного університету, який представив цікаві експонати, зокрема, диплом першого ректора М.О. Валяшка, фармакопею німецькою мовою з кольоровими ілюстраціями кінця XIX ст., аптечне приладдя та упаковки для медикаментів XIX та XXI ст.

Виставка безкоштовно відкрита для всіх бажаючих впродовж місяця в музеї історії Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.