18 жовтня 2021 р. відбувся Міжнародний науково-практичний симпозіум «100 років успіху та якості» до 100-річчя кафедри фармацевтичної хімії

18 жовтня кафедра фармацевтичної хімії НФаУ організувала та провела Міжнародний науково-практичний симпозіум «100 років успіху та якості», присвячений 100-річному ювілею кафедри.

У роботі симпозіуму взяли участь науковці з різних країн світу – Великобританії, Литви, Кіпру, Сербії, Туреччини, Єгипту, Тайваню, Казахстану, Таджикистану.

Всього на заході були присутні близько 25 іноземних науковців та 70 науковців із України.

Робота симпозіуму включала дві паралельні секції: наукова дискусія «Перспективи розвитку фармацевтичної хімії» та науково-практична дискусія щодо введення монографій до Державної Фармакопеї України на лікарські засоби, виготовлені в аптеках.

Ключові спікери, які виступили з доповідями на науковій дискусії щодо сучасних напрямів розвитку фармацевтичної хімії: Prof. Williams Gareth (London, GB), Prof. Boshkayeva Lailya (Almaty, Kazakhstan), Prof. Ivanauskas Liudas (Kaunas, Lithuania), Prof. Kaplaushenko Andriy (Zaporizhzhia, Ukraine), Prof. Kovalenko Sergiy I. (Zaporizhzhia, Ukraine), Prof. Kovalenko Sergiy M. (Kharkiv, Ukraine), Dr. Shyshkina Svitlana (Kharkiv, Ukraine), Prof. Zhuravel Iryna (Kharkiv, Ukraine), Dr. Zubkov Vadim (Kharkiv, Ukraine).

На сайті кафедри фармацевтичної хімії були представлені лекції віртуальних спікерів: Manos C. Vlasiou (Nicosia, Cyprus), Perekhoda Lina (Kharkiv, Ukraine), Arslan Idris (Zonguldak, Turkey).

Учасниками науково-практичної дискусії щодо введення монографій до Державної Фармакопеї України на лікарські засоби, виготовлені в аптеках, стали представники аптек України та вчені технологічного напряму – Олександр Гризодуб (ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Україна), Андрій Котов (ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Україна), Вікторія Георгіянц (НФаУ, Україна), Ольга Євтіфєєва (НФаУ, Україна), Леся Савченко (НФаУ, Україна), Олександр Здорик (НФаУ, Україна), Наталія Бевз (НФаУ, Україна), Лілія Вишневська (НФаУ, Україна), Тетяна Ярних (НФаУ, Україна), Лариса Воліна (Аптека «Лєда», Україна), Марина Акименко (ТОВ «Аптеки медичної академії», Україна), Надія Кручек (ТОВ «Аптеки медичної академії», Україна), Вікторія Коленко (ТОВ «Істок-плюс», Україна), Єлизавета Бисага (Аптека № 130, Україна), Світлана Яськів (КП «Тернопільська обласна аптека №78», Україна), Оксана Варода (Тернопільська обласна комунальна міжлікарняна аптека № 126, Україна), Анжеліка Лебеденко (Аптека № 15 ТОВ «Аптеки медичної академії», Україна), Ольга Коваленко (ТОВ РАМ РУАН, Україна), Наталія Штучна (Аптека № 80, Україна), Галина Мельник (Аптеки ПП «Гармонія 200», Україна).