18 жовтня 2019 р. відбулось комплексне об’єктове протипожежне тренування співробітників та студентів НФаУ

На виконання вимог Кодексу цивiльного захисту України, “Порядку здiйснення навчання населення дiям у надзвичайних ситуацiях”, затверджених постановою Кабiнету міністрів України вiд 26.06.2013 № 444, “Правил пожежної безпеки в Україні”, затверджених наказом МВС 30.12.2014 № 1417, з метою вiдпрацювання дiй у разi виникнення ситуацiй, проведення евакуацiйних заходiв при пожежi та формування навичок персоналу та студентiв з органiзацii гасiння пожежi на початковому етапi iз застосуванням первинних засобiв пожежогасiння, взаемодii з пожежно-рятувальними пiдроздiлами, проведено комплексне об’ектове тренування з питань цивiльного захисту та спецiальне протипожежне тренування студентiв i спiвробiтникiв НФаУ.

Тренування проведено у навчальному корпусі по вул. О. Невського, 18.