19 червня 2020 р. відбулося дистанційне засідання однопрофільних опорних кафедр з фармацевтичної хімії, медичної хімії та стандартизації

19 червня 2020 р. відбулося сумісне дистанційне засідання опорних кафедр фармацевтичної хімії, медичної хімії та стандартизації за участю завідувачів та співробітників однопрофільних кафедр навчальних закладів України. Організаторами стали кафедри фармацевтичної і медичної хімії Національного фармацевтичного університету та кафедра органічної, біоорганічної та фармацевтичної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Розглядалися наступні питання:

• підвищення ефективності підготовки студентів до складання ліцензійного іспиту КРОК-2, були затверджено зміни до структури тестового іспиту з дисципліни «Фармацевтична хімія» у зв’язку зі зміною навчальної програми дисципліни;
  • запропонований обсяг компетенцій та питань, що будуть виноситись на тестування;
  • затверджено порядок проведення подальших засідань однопрофільних кафедр тощо.