19 травня 2023 р. відбувся науково-практичний семінар «Наукові досягнення і перспективи розвитку галузі охорони здоров’я» до Дня науки в Україні

19 травня 2023 року відбувся науково-практичний семінар «Наукові досягнення і перспективи розвитку галузі охорони здоров’я» до Дня науки в Україні.

Учасники заходу отримали привітання з нагоди професійного свята від в.о. ректора Національного фармацевтичного університету професора Алли КОТВІЦЬКОЇ та Володимира СЕМИНОЖЕНКА, академіка Національної академії наук України, члена Президії НАН України, голови Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України.

✔️ Наукову спільноту привітали міжнародні партнери Національного фармацевтичного університету:

• Ain Raal, Professor in Pharmacognosy, PhD (Pharmacy), Institute of Pharmacy, University of Tartu, Tartu, Estonia
  • Michael Heinrich, Professor of Ethnopharmacology and Pharmacognosy, Dr. rer nat.habil, Research Group ‘Pharmacognosy and Phytotherapy’, Pharma & Bio Chemistry, UCL School of Pharmacy, University London, London, United Kingdom
  • Anna Levchenko, PhD, Associate Professor, Faculty of Veterinary Medicine, Ataturk University, Erzurum, Turkey
  • Aybuke Kızıloğlu, Veterinary Medicine Student, Ataturk University, Erzurum, Turkey
  • Jurga Bernatonienė, Head of the Department of Drug Technology and Social Pharmacy, Lithuanian University of Health sciences
  • Michal Korinek, PhD., Associate Professor, Graduate Institute of Natural Products, College of Pharmacy, Kaohsiung Medical University, Kaohsiung 80708, Taiwan; Graduate Institute of Natural Products, College of Medicine, Chang Gung University, Taoyuan 33302, Taiwan
  • Tsong-Long Hwang, Ph.D. Professor, Graduate Institute of Natural Products, Chang Gung University Dean/Distinguished Professor, College of Human Ecology, Chang Gung University of Science and Technology President, The Society for Free Radical Research-Taiwan, Honorary President, The Society of Chinese Natural Medicine, Taiwan
  • Tsong-Long Hwang, Ph.D. Professor, Graduate Institute of Natural Products, Chang Gung University Dean/Distinguished Professor, College of Human Ecology, Chang Gung University of Science and Technology President, The Society for Free Radical Research-Taiwan Honorary President, The Society of Chinese Natural Medicine, Taiwan
  • dr hab. Jakub Piwowarski Head ofMicrobiota Lab Department of Pharmaceutical Biology Faculty of Pharmacy, Medical University of Warsaw, Warsaw, Poland

У рамках заходу підведені підсумки конкурсу «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки».

✔️ Переможцями конкурсу у номінації «відеоролик» стали:

1 місце – Олена Мала «НФаУ на стороні академічної доброчесності»

2 місце – Аміра Авад, Іван Капріор, проф. Журавель І.О., кафедра хімії природних сполук і нутриціології

3 місце – Анна Онущак «Академічна доброчесніть – запорука твого успіху»

Переможці та учасники номінації «відеоролик» отримали у подарунок корпоративні флешки НФаУ.

✔️ Переможцями конкурсу у номінації «постери» стали:

1 місце – Ірина Тулуб «Застосування нейромереж для відображення академічної доброчесності»

2 місце – Владлена Кіналь, проф. Філіпцова О.В., кафедра косметології та аромології

3 місце – Катерина Філенко, проф. Кухтенко О.С., кафедра технологій фармацевтичних препаратів

✔️ Переможцями конкурсу у номінації «есе» стали:

1 місце – Ангеліна Ложечка, проф. Філіпцова О.В., кафедра косметології та аромології «Академічна доброчесність косметичних брендів у сучасному світі»

2 місце – Євгенія Коміссарова «Вплив порушень норм академічної доброчесності на стан науки та освіти»

3 місце – Єлизавета Ковтун «Академічна доброчесність – запорука успіху науковця»

Переможці та учасники номінацій «постери» і «есе» отримали у подарунок електронну книгу «Писати як дихати: 62 дні творчої свободи».

Роботи, що зайняли перші призові місця у номінації «есе», будуть опубліковані у журналі «Сучасні фармація».

Крім того, редактор журнал «Сучасні фармація» Катерина Лугова подарувала учасникам майстер-клас з питань підготовки інформаційного матеріалу до публікації.

Учасниками пленарної частини заходу були представники провідних фармацевтичних компаній, професійних громадських організацій, державних і наукових установ НАН України: АТ «Фармак», Товариство винахідників і раціоналізаторів України, Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України, ДУ “Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України”, Інститут проблем кріобіології та кріомедицини НАН України, Інститут експериментальної та клінічної медицини Харківського національного медичного університету.

Подякою Ради молодих вчених МОН нагороджено голову Ради молодих вчених НФаУ Ірину Сурікову.

Щиро вітаємо талановите студентство університету з перемогою у конкурсі з академічної доброчесності, дякуємо доповідачам та учасникам, вітаємо наукову спільноту з Днем науки в Україні!

Перемоги і нових наукових звершень!