19 січня 2024 р. в рамках освітньої компоненти Військова підготовка та організація медичного забезпечення військ відбулася зустріч бойового медика Вадима Затуливітер зі ЗВО ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів»

19 січня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії для здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітньої програми Технологія парфумерно-косметичних засобів в рамках освітньої компоненти Військова підготовка та організація медичного забезпечення військ було запрошено бойового медика молодшого сержанта 113 бригади 123 батальйону ЗСУ Вадима Затуливітер.

Під час заняття бойовий медик розповів про особливості організації домедичної допомоги військовослужбовцям ЗСУ з урахуванням сучасних стандартів та протоколів НАТО. Була приділена увага місцю надання домедичної допомоги та оснащенню, за допомогою якого ця допомога здійснюється. Обговорили із здобувачами вищої освіти ускладнення після накладення джгута. Також бойовий медик розповів про етапи евакуації поранених військовослужбовців. Здобувачі виявили зацікавленість представленим матеріалом, задавали додаткові питання.

Кафедра фармакології та фармакотерапіїта здобувачі вищої освіти освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» щиро вдячні бойовому медику Вадиму Затуливітер за приділений час та корисну інформацію. Бажаємо йому здоров’я та скорішого повернення до дому з перемогою!