19 жовтня 2021 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів Школи т’ютора

Протягом 2020-2021 н.р. у Національному фармацевтичному університеті працювала Школа т`ютора, метою якої був обмін досвідом викладачів для ефективного дистанційного викладання в якості онлайн т`ютора.

Підготовка у Школі т’ютора спрямована на підвищення ефективності роботи викладачів у дистанційному форматі за рахунок оптимізації використання наявних ресурсів і опанування новітніх технологій навчання.

Протягом осіннього семестру у Школі т’ютора підвищили кваліфікацію 19 викладачів нашого університету, протягом весняного – 16.

19 жовтня на засіданні Центральної методичної ради НФаУ перший проректор з НПР Андрій Федосов урочисто вручив сертифікати Школи т`ютора.

Сертифікати про закінчення Школи т`ютора отримали:

Максим Алмакаєв (кафедра косметології і аромології), Олена Бевз (кафедра медичної хімії), Наталія Бондаренко (кафедра неорганічної та фізичної хімії), Лілія Горяча (кафедра хімії природних сполук і нутриціології), Ганна Грецька (кафедра менеджменту та публічного адміністрування), Роман Доценко (кафедра ветеринарної медицини та фармації), Ольга Євтіфєєва (кафедра фармацевтичної хімії), Тамара Зубченко (кафедра аптечної технології ліків), Ольга Калюжная (кафедра біотехнології), Лілія Карпенко (кафедра соціальної фармації), Ольга Койро (кафедра фармакології та фармакотерапії), Ганна Кравченко (кафедра біологічної хімії), Оксана Кулакова (кафедра філософії та соціології), Галина Кухтенко (кафедра косметології і аромології), Дмитро Левашов (кафедра органічної хімії), Анна Литвиненко (кафедра клінічної лабораторної діагностики), Михайло Марченко (кафедра аптечної технології ліків), Сергій Мерзлікін (кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології), Світлана Полуян (кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології), Вікторія Пропіснова (кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації), Василь Рибачук (кафедра заводської технології ліків), Світлана Романова (кафедра ботаніки), Людмила Сидоренко (кафедра фармацевтичної хімії), Антоніна Січкар (кафедра технологій фармацевтичних препаратів), Ірина Сурікова (кафедра соціальної фармації), Олена Ткаченко (кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації), Наталія Томарєва (кафедра іноземних мов), Ганна Хіріна (кафедра філософії та соціології), Євген Цапко (кафедра неорганічної та фізичної хімії), Олена Шакун (кафедра мікробіології, вірусології та імунології), Надія Шейкіна (кафедра освітніх та інформаційних технологій), Олена Шуванова (кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу), Оксана Шуть (кафедра менеджменту та публічного адміністрування), Олена Щербак (кафедра нормальної та патологічної фiзiологiї), Віталій Яременко (кафедра медичної хімії).

Бажаємо нашим викладачам успіхів і натхнення у подальшій роботі!