2-4 жовтня 2014 року доцент кафедри менеджменту і адміністрування Чухно І. А. взяла участь в Конгресі ініціатив Східної Європи (м. Люблін, Польща), що проводиться в рамках діяльності аналітичного Центру східних компетенцій Регіонального бюро Програми розвитку ООН.

Метою Конгресу є спонукання до ефективного і тривалого транснаціонального співробітництва, зміцнення співпраці з метою розвитку, інтеграції спільнот, активізація діалогу між органами місцевої та регіональної влади. В Конгресі приймали участь більше 700 учасників з 17 країн світу (Східного партнерства, Європейського Союзу).