02 травня 2023 р. представники НФаУ взяли участь в дискусійній платформі «Забезпечення моніторингу якості вищої медичної освіти: система, критерії, вимірювання»

Участь представників НФаУ в дискусійній платформі «Забезпечення моніторингу якості вищої медичної освіти: система, критерії, вимірювання»

Представники Національного фармацевтичного університету взяли участь в дискусійній платформі «Забезпечення моніторингу якості вищої медичної освіти: система, критерії, вимірювання», що відбулась 2 травня 2023 р. Організатори: Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти Міністерство охорони здоров’я України ДНП «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

На заході були розглянуті питання академічної доброчесності як складової забезпечення якості освіти; стандартизації вищої освіти у сфері охорони здоров’я та моніторингу забезпечення внутрішніх систем якості освіти. Окремими блоками були розглянуті критерії якості освітніх програм та інструментів вимірювання якості освіти.

Усі бажаючі могли долучитись до конструктивної дискусії наприкінці заходу та обговорити напрямки удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.