20-24 березня 2023 р. представники НФаУ взяли участь у відрядженні до Університета Вітовта Великого (VMU) в рамках програми Erasmus+

Із 20 по 24 березня 2023 року завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Георгіянц Вікторія та доцент кафедри фармацевтичної хімії Михайленко Ольга взяли участь у академічній мобільності викладачів в рамках програми Erasmus+ Staff mobility for training в межах договору про співпрацю між Національним фармацевтичним університетом (НФаУ) та Університетом Вітовта Великого (VMU).

Проф. В. Георгіянц та доц. О. Михайленко прийняли участь у освітньому та науковому процесі на кафедрі біохімії факультету природничих наук Університета Вітовта Великого.

За час відрядження були здійснені наступні види роботи:

• Зустрічі зі студентами та академічною спільнотою, візит до Голови Литовської асоціації фармацевтів.
  • Обговорення нових можливих курсів за вибором для викладання в обох університетах, участі у двосторонніх та міжнародних наукових проєктах.
  • Лекції та семінари для студентів та співробітників університету: “Scientific direction and Cooperation proposal”, “Docking studies for pharmaceutical science”, “Analytical method validation for pharmacy”, “Pharmacy education in Ukraine”, “Cultivated medicinal plants in Ukraine: achievements and prospects”.
  • Відвідування дослідних лабораторій та ботанічного саду, обговорення питань можливості двосторонніх дипломів.
  • Здійснення експериментальних досліджень на базі кафедри кафедрі біохімії, факультету природничих наук Університета Вітовта Великого під керівництвом завідуючої, проф. Vida Mildažienė.
  • Обговорення векторів подальшої співпраці у сфері навчання та науки з університетами Литовської республіки та України.

За результатами відрядження планується підготовка та публікація статті за результатами поведеного експерименту, організовано академічну мобільність для виконання експериментальних досліджень студентки 4 курсу ОП «Фармація» Гуріної Вікторії, заплановано консультації щодо участі у міжнародних дослідницьких проєктах.