29 березня 2023 р. відбулося «Засідання Студентського самоврядування: реалізація ІІ півріччя 2022/2023 року».

З вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи Андрій ФЕДОСОВ та помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації – Ольга НАЗАРКО.

На зустріч були запрошені гості:
Хедлайнер зустрічі – Юлія КЛИМЕНЮК, маркетинг директор Аптеки 9-1-1, Директор благодійного фонду «Фармрух», яка запропонувала спільні проєкти і напрями роботи.

Спікер – Любов ПЛЯКА, кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії НФаУ, яка представила Всеукраінський проєкт з ментального здоров‘я «Скажи чесно: ТИ ЯК?».

Голова Студентського самоврядування – КАПРІОР Іван представив здобутки ОСС за ІІ півріччя.

Заступниця Голови ОСС, Голова PR-сектору – АВАД Аміра представила остаточні дизайни брендової продукції.

Наприкінці зустрічі Ольга НАЗАРКО акцентувала увагу на волонтерський проєкт НФаУ для молоді з особливими потребами та підготовку до дня ДОНОРА НФАУ.

Зустріч була плідною та успішною, ми не тільки  представили результати нашої діяльності, а побачили новий вектор розвитку нашої Alma mater і взяли на озброєння слова ректора Алли КОТВІЦЬКОЇ «Життя пишеться без чернеток, без можливості щось переписати. Тому відповідальність за наші рішення, вчинки та справи завжди велика»