20 червня 2023 р. відбулася презентація від провідного українського фармацевтичного дистриб’ютора ТОВ «Аметрин ФК» на тему «Системи штучного інтелекту» для викладачів та здобувачів вищої освіти НФаУ

20 червня 2023 року відбулася презентація від провідного українського фармацевтичного дистриб’ютора ТОВ «Аметрин ФК» на актуальну тему сьогодення «Системи штучного інтелекту» для викладачів та здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

Спікер заходу – пані Ольга Кишинська, директор з управління персоналом ТОВ «Аметрін ФК», випускниця Національного фармацевтичного університету з 26-річним досвідом роботи у сфері фармації та 20-річним досвідом управління комерційними відділами компаній.

Під час заходу пані Ольга проінформувала учасників про загальну концепцію систем штучного інтелекту (ШІ), важливість у сучасному світі та їх використання для автоматизації різних завдань. Детально розглянуто що таке Chat GPT (Generative Pre-trained Transformer) і його можливості, представлено процес реєстрації на платформі для отримання доступу до GPT.

Слід відмити, що Chat GPT – це система, заснована на трансформерній архітектурі, яка використовується для генерації тексту на основі вхідного запиту. Вона базується на великому обсязі текстових даних. Chat GPT може імітувати діалог з користувачем, відповідаючи на його запити і генеруючи відповідний текстовий вихід. Вона може використовуватися у різних додатках, включаючи чат-боти, системи підтримки клієнтів, автоматичні відповіді тощо. Chat GPT відкриває широкі можливості для автоматизованого текстового спілкування з машинами.

Спікер закцентувала увагу учасників заходу на тому, що для отримання максимально точних та корисних відповідей в системі Chat GPT важливо надавати чіткі та конкретні запити.

У фінальній частині презентації приведені конкретні приклади використання Chat GPT у роботі викладача кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу НФаУ, зокрема при підготовці лекцій, створенні тестових завдань, наданні консультацій тощо.

Презентація була успішною, викладачі проявили великий інтерес до використання Chat GPT у своїй роботі. Вони висловили бажання провести додаткові тренінги та практичні заняття, щоб більш детально вивчити можливості системи.

Від колективу університету щиро вдячні пані Ользі Анатоліївні Кишинській за цікаву та корисну інформацію, представлений власний досвід використання систем штучного інтелекту у професійній діяльності.