20 листопада 2023 р. кафедрою соціальної фармації проведено науково-практичний семінар «Соціально-економічні аспекти проблеми антибіотикорезистентності»

20 листопада 2023 року кафедрою соціальної фармації Національного фармацевтичного університету проведено науково-практичний семінар «Соціально-економічні аспекти проблеми антибіотикорезистентності», який було присвячено до Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків, за участю школярів КЗ «Харківський ліцей № 74 Харківської міської ради».

Доповідачами семінару були викладачі та здобувачі вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

Відкрила роботу семінару завідувачка кафедри соціальної фармації, доц. Аліна ВОЛКОВА, яка привітала усіх учасників, наголосила на проблемі раціонального використання антибіотиків та важливості проведення таких наукових заходів задля підвищення інформованості про проблему антибіотикорезистентності у сучасному суспільстві.

З доповіддю виступив доц. кафедри соціальної фармації Олександр СЕВРЮКОВ, який розповів про вплив впровадження електронних рецептів на обіг антибактеріальних засобів та їх реалізацію з аптек на прикладі хлорамфеніколу.

Здобувачка вищої освіти 5 курсу фармацевтичного факультету НФаУ Тетяна ЯХНО (науковий керівник доц. Аліна ВОЛКОВА) виступила з доповіддю щодо ролі державних органів, медичних та фармацевтичних працівників у запобіганні поширеності антибіотикорезистентності в Україні.