20 листопада 2023 р. на кафедрі косметології і аромології відбулося засідання Клубу краси і здоров’я «BEAUTY-CLUB»

20 листопада 2023 року на кафедрі косметології і аромології відбулося засідання Клубу краси і здоров’я «BEAUTY-CLUB», в рамках якого було проведено науково-практичний семінар за темою «Проблема випадіння волосся: методи корекції та догляд за волоссям».

У заході взяли участь більше 100 учасників, серед яких здобувачі вищої освіти НФаУ, співробітники НФаУ, косметологи, фармацевти.

Як спікери на засідання Клубу краси і здоров’я були запрошені:

Інесса СЕРБІНА, заслужений лікар України, лікар дерматовенеролог вищої категорії, трихолог, член правління Українського товариства дослідження волосся (UHRS), член Європейського товариства дослідження волосся (EHRS), член Української асоціації дерматовенерологів та косметологів (УАДВіК), керівник громадської організації допомоги людям із гніздною алопецією «Школа алопеції» в Україні, професор ЗВО кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор.

Катерина КОВАЛЬЧУК, лікар дерматовенеролог, косметолог, асистент кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету.

Марія КОВАЛЕНКО, медичний представник брендів: VICHY, La Roche-Posay, CeraVe. Дивізіону LDB, Loreal.

Під час науково-практичного семінару були розглянуті питання етіопатогенезу, клінічних проявів, лікування телогенового випадіння волосся та методи косметологічної корекції алопецій. Відбулася демонстрація апаратних і ін’єкційних методів корекції випадіння волосся в умовах косметологічного закладу. Були надані рекомендації щодо корекції випадіння волосся та догляду за волоссям в домашніх умовах. Учасники клубу мали можливість ознайомитися з засобами дерматокосметики гамми DERCOS бренду VICHY для профілактики та лікування дерматологічних захворювань волосся та скальпу. Всі бажаючі взяли участь у вікторині від бренду VICHY, переможці вікторини отримали подарунки.

Організаційний комітет заходу висловлює вдячність спікерам клубу за цікаві, корисні і практично-орієнтовані доповіді, всім учасникам за активну участь в обговоренні питань семінару.