20 серпня 2021 р. студенти НФаУ взяли участь у Національному студентському форумі: освіта, лідерство, відповідальність

20 серпня відбувся Національний студентський форум: освіта , лідерство  відповідальність.Захід пройшов у місті Ірпінь Київської області. У ньому взяли участь більш ніж 200 студентів з усіх куточків України.

Форум проводився на базі Університету державної фіскальної служби України ( Державного податкового університету ) за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства фінансів України, Університету державної фіскальної служби України та Ірпінської міської ради.
Форум був присвячений 30-річчю Незалежності України. Студенти мали можливість поспілкуватися з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, заступником Міністра фінансів України Олександром Кавою,
генеральним директором Директорату європейсткої інтеграції, бюджетування та узгодження Олександром Пижовим,  директором Українського фонду стартерів( USF) Павлом Карташовим,  Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним,  а також з викладачами та студентами.
Мета проведеного заходу – формування спільноти практичних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створення унікального середовища для їхньої плідної співпраці з керівниками закладів вищої освіти та державних органів. Для ефективної комунікації учасників і спікерів були проведені різноманітні тренінги та дискусії. До них були залучені ректори університетів, представники влади та бізнесу.
Завдяки форуму, активні діячі студентського самоврядування НФаУ Кралін Микита та Мірошніченко Поліна отримали нові знання та ідеї, які допоможуть покращити життя студентів і реалізувати нові програми в Національному фармацевтичному університеті.

 

Print Friendly, PDF & Email