20 травня 2015 р. Національний фармацевтичний університет відвідали учні 3-А класу спеціалізованої економіко-правової школи Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»

Свою подорож університетом вони почали з кафедри органічної хімії, де їх зустрів професор Л. А. Шемчук, який розповів про хімічний склад ряду речовин, та поділився безліччю цікавих наукових фактів, що стосуються органічної хімії. Після цього діти взяли участь у проведенні хімічних дослідів.

Далі школярі відвідали музей історії НФаУ, де познайомилися з історією розвитку фармації від найдавніших часів до сьогодні. Кожний бажаючий отримав змогу зазирнути у мікросоп та потримати в руках фармацевтичний посуд. А один з учнів, Андрій Куценко, поділився спогадами про свою прапрабабусю, якій довелося пройти досить нелегкий шлях для того, щоб отримати освіту та здобути омріяну нею професію фармацевта. Біографія прапрабабусі Андрія знайшла своє місце в експозиції музею.

20.05.2015 Экскурсия  (2)

20.05.2015 Экскурсия НУА (1)

20.05.2015 Экскурсия НУА