20 жовтня представники Національного фармацевтичного університету взяли участь у вебінарі «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс», який проводився в рамках проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від Американських Рад з міжнародної освіти.
Спікерами вебінару були Маріана Ендербер, директорка Офісу у справах студентів в Університеті Томсон Ріверс, та Кріста Лусієй, наукова співробітниця з питань академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс.
Мета вебінару – інформування наукової спільноти України щодо розбудови системи академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс (м. Кампус, Канада).
Під час вебінару обговорювалися питання щодо заходів, спрямованих на зменшення кількості наукових робіт, які виконуються на замовлення, а також загальні рекомендації для молодих науковців щодо основних принципів академічної доброчесності.

20 жовтня 2021 р. відбувся вебінар «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс» 20 жовтня 2021 р. відбувся вебінар «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс» 20 жовтня 2021 р. відбувся вебінар «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс»