21 березня 2024 р. був розпочатий цикл освітніх семінарів підготовлених співробітниками кафедр з участю та підтримкою відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання

Доцентом кафедри організації та економіки фармації Тетерич Н.В. був проведений освітній семінар на тему: «Соціально-психологічний клімат аптечних колективів як запорука ефективності аптек». Цей семінар є першим із циклу освітянських семінарів, які розроблені співробітниками НФаУ у 2024 році.

На семінарі були присутні керівники та працівники провідних на вітчизняному фармацевтичному ринку аптечних мереж: «Аптека низьких цін», «Аптека 9-1-1», «Подорожник», «Бажаємо здоров’я», «Славутич», а також аптек – «ФОП Новіков Віталій Вікторович». Учасники семінару представляли фармацевтичну спільноту міст Харкова, Кропивницького, Вінниці, Сумської області та Кіровоградської областей.

Доц. Тетерич Н.В. були висвітлені ключові аспекти у формуванні належного рівня психологічного клімату в аптечних колективах. Під час заходу були розглянуті основні складові у побудові та належної підтримки сприятливого психологічного клімату в колективах аптек, в т. ч. за умов воєнного стану, налагодження ефективних міжособистісних комунікації, вміння згуртувати колектив, а також знаходити справедливий підхід до оцінювання результатів праці підлеглих. Особлива увага спікера була приділена питанням формування відчуття задоволення фахівців обраною професією, розуміння ключових факторів, що впливають на продуктивність спільної діяльності та особистості у колективі.

Семінар пройшов у дружній та теплій атмосфері. Наприкінці семінару учасники взяли участь у дискусії та обговоренні найбільш болючих проблем в організації роботи сучасних фармацевтів. Учасники семінару високо оцінили рівень організації та проведення семінару, про що свідчать високі бальні оцінки, які отримав спікер за результатами обробки анкет зворотного зв’язку. Наступний семінар відбудиться 18.04.2024 року та буде присвячений сучасним медичним виробам, які представлені на фармацевтичному ринку України та організації їх ефективного використання у повсякденному житті.

Print Friendly, PDF & Email