21-22 лютого 2023 р. відбувся благодійний марафон «НФаУ – на стороні здоров’я»

Відбувся благодійний марафон «НФаУ – на стороні здоров’я»

21-22 лютого 2023 року відбувся дводенний благодійний марафон «НФаУ – на стороні здоров’я»
Участь в марафоні брали студенти та викладачі НФаУ, школярі, вчителі та дорослі, які зацікавлені в здоровому харчуванні.Учасники були з різних міст України: Харків, Суми, Охтирка, Павлоград, Одеса, Київ та ін.
——
Спікерами марафону розкрито наступні теми:
  • «Філософія їжі» (спікер: phD., асистент кафедри Фармакології та фармакотерапії, ТОЛМАЧОВА Карина Станіславівна)
  • «Спорт, як послідовний шлях до здорових звичок та успіху в житті» (спікер: кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри Фармакології та фармакотерапії, призерка конкурсів фітнес бікіні, ЦЕМЕНКО Карина Володимирівна)
  • «Нутриціологія: традиційне харчування та нетрадиційні (альтернативні) види харчування» (спікер: докторка фармацевтичних наук, професор кафедри Хімії природних сполук і нутриціології , БУРДА Надія Євгеніївна)
  • «Зв’язок між акне та харчуванням» (кандидат медичних наук, доцент кафедри Косметології і аромології, ШМЕЛЬКОВА Катерина Сергіївна)

——

21-22 лютого 2023 р. відбувся  благодійний марафон «НФаУ – на стороні здоров’я»  Завдяки благодійним внесками зібрано донат на ЗСУ.
  Вефірі гроші було переведено до благодійного фонду Сергія Притули для підтримки наших бійців! Разом до Перемоги
Слава Україні
Слава ЗСУ