21 березня 2024 р. відбувся сумісний семінар кафедр на тему «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

21 березня 2024 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків, біотехнології, заводської технології ліків, технології фармацевтичних препаратів «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВ».

Під час семінару були заслухані доповіді:

1. «Методологія розробки лікарських засобів для лікування гельмінтозів травної системи» Семченко Катерина Валентинівна, д.фарм.н., проф. каф. АТЛ, НФаУ, м. Харків, Україна.
  2. «Дослідження з розробки складу жувальних пастилок з пробіотичними властивостями» Александрова Олеся Геннадіївна, здобувачка вищої освіти 3 курсу бакалаврату, Національного фармацевтичного університету, м. Харків, Україна, Двінських Наталія Власівна, к. фарм. н., с.н.с., доц. каф. біотехнології, НФаУ, м. Харків, Україна.

Наукова дискусія торкнулася сучасних аспектів виробництва оромукозних лікарських форм, зокрема, пастилок жувальних та льодяників.