21 вересня 2023 р. проведено навчальний семінар «Психологічний супровід процесу організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти»

21 вересня 2023 року у рамках освітнього проєкту «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти» проведено навчальний семінар «Психологічний супровід процесу організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти» для співробітників аптечної мережі «Аптека 9-1-1».

Мета заходу: інформування керівників практики від аптечних закладів про психологічні аспекти ролі наставника в аптечному закладі, принципи ефективної взаємодії зі здобувачами вищої освіти.

Спікер, Любов Пляка, у своїй доповіді приділила увагу питанням ролі керівника у процесі проходження практики здобувачами вищої освіти Національного фармацевтичного університету. У доповіді зроблено акцент на підходах та принципах ефективної взаємодії «керівник практики»-«студент». Практичний психолог ознайомила слухачів семінару з психологічними критеріями успішності проходження практики.

Наприкінці зустрічі слухачі Школи керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти висловили слова подяки за семінар. Відмітили, що мають бажання й надалі брати активну участь у психологічних тренінгах та семінарах особистісного та професійного саморозвитку.