Участь в онлайн-конференції з нагоди Дня винахідника та раціоналізатора

21 вересня 2023 р. проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Інна ВЛАДИМИРОВА взяла участь в онлайн-конференції з нагоди Дня винахідника та раціоналізатора, організаторами якої були Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка та Товариство винахідників та раціоналізаторів. Захід відбувся за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом для учасників заходу виступив Андрій ВАСИЛЬЄВ, заступник Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, який наголосив, науковці та винахідники України мають консолідуватися заради допомоги ЗСУ для найскорішого подолання ворога та пришвидшення відновлення економіки країни.

Інна ВЛАДИМИРОВА у своєму виступі представила понад сторічну історію становлення наукових шкіл Національного фармацевтичного університету, потужну матеріально-технічну базу, здобутки наукової молоді та новаторський потенціал університету. Науковці НФаУ працюють на потребу часу. І вже сьогодні на фронті наукові розробки університету використовуються захисниками України.

Вітаємо усіх причетних з професійним святом – Днем винахідника та раціоналізатора! Нехай наші розробки сприяють зміцненню наукового потенціалу держави та прискорюють її перемогу!