21 жовтня 2022 р. представники НФаУ прийняли участь у науковій конференції «Contemporary Pharmacy: Issues Challenges and Expectations 2022»

21 жовтня 2022 року завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія Георгіянц , доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко, доценти кафедри заводської технології ліків НФаУ Наталія Гербіна  та Юлія Маслій взяли участь у науковій конференції «Contemporary Pharmacy: Issues Challenges and Expectations 2022» на базі Литовського університету наук здоров’я (LSMU), з нагоди сторіччя Литовського університету (1922-2022) та Alfonsas Kaikaris (1922-1997), творця та засновника Музею історії медицини та фармації Литви у місті Каунас. Крім того, на конференції були присутні представники.

Під час пленарної секції було заслухано доповіді провідних вчених з Литви, Англії, Іспанії, Польщі тощо, у трьох наукових напрямках: сучасні фітохімічні дослідження, технологія ліків і соціальна фармація та історія фармації.