21-23 жовтня 2022 р. представники НФаУ прийняли участь у роботі 37th Symposium on Natural Products & the Ceremony in Honor of Late Academician Professor Kuo-Hsiung Lee

21-23 жовтня 2022 року завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія Георгіянц та доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко  прийняли онлайн участь у 37th Symposium on Natural Products & the Ceremony in Honor of Late Academician Professor Kuo-Hsiung Lee на базі Graduate Institute of Natural Products, Kaohsiung Medical University, Kaohsiung, Taiwan.

На симпозиумі було презентовано постерну доповідь «Fighting Omicron with Epilobii herba from Ukraine», що була підготовлена у співпраці із колегами з Литви, Єгипту та Тайвань.

Міжнародна співпраця у напрямку дослідження рослин триває.