21 жовтня 2022 р. відбувся Вебінар з якості лікарських засобів та належної фітофармацевтичної практики за темою «Управління якістю лікарських засобів: шлях до досконалості фітомуколітика»

21 жовтня 2022 р. о 16.00 на платформі порталу «Клінічна фармація» відбувся Вебінар з якості лікарських засобів та належної фітофармацевтичної практики за темою: «Управління якістю лікарських засобів: шлях до досконалості фітомуколітика», який проводила завідувачка кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, професор, член Центрального формулярного комітету МОЗ України Катерина Зупанець. Підчас вебінару було розглянуто наступні питання з фітофармацевтичної практики:⁣

• Розвиток якості лікарського препарату у історичній перспективі та її значення для виробника, фармацевта і пацієнта.
  • Актуальність питання про якість лікарського засобу з огляду на останні світові новини та уроки історії.
  • Поняття якості у фітофармацевтичній практиці та її вплив на сучасну розробку та удосконалення рослинних лікарських засобів, в тому числі і фітомуколітиків.
  • Вплив допоміжних речовин на ефективність та безпеку фітомуколітиків.
  • Критичні показники якості у дитячих лікарських формах, призначених для лікування кашлю

На вебінарі були присутні більше 300 спеціалістів у сфері фармації та також студенти з різних закладів вищої освіти, в тому числі з Національного фармацевтичного університету.