22 червня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ» , присвячений освітній програмі «Фармація»

На заході, організованому для вступників 2023 р., були присутні представники академічної спільноти НФаУ: ректор НФаУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор Алла КОТВІЦЬКА,

декан фармацевтичного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Микола ГОЛІК, гарант освітньої програми «Фармація», завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія ГЕОРГІЯНЦ, а також представники приймальної комісії НФаУ, здобувачі вищої освіти і випускники освітньої програми «Фармація» та майбутні абітурієнти.

Зі вступним словом виступила ректор НФаУ Алла КОТВІЦЬКА, яка презентувала вуз, розповіла про його унікальність, можливості працевлаштування випускників, зазначила переваги та перспективи навчання на освітній програмі «Фармація».

Також ректор привітала майбутню студентку НФаУ, випускницю Харківської гімназії №141, слухача підготовчих курсів НФаУ «PharmHub» Еліну КАМАЛОВУ, яка представлятиме Україну у складі команди на 55-й Міжнародній хімічній олімпіаді з хімії (м. Цюрих, Швейцарія) та нагородила її дипломом на можливість першочергового вступу в НФаУ.

З привітанням учасників виступив декан фармацевтичного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Микола ГОЛІК, який ознайомив гостей зустрічі зі структурою НФаУ та факультету, розповів історію розвитку вишу та освітньої програми «Фармація», ознайомив з дисциплінами, які вивчаються під час здобуття вищої фармацевтичної освіти, а також розповів про важливість професії «фармацевт» у суспільстві.

Гарант освітньої програми «Фармація» Вікторія ГЕОРГІЯНЦ презентувала аудиторії зміст освітньої програми, розповіла про її унікальність, можливості працевлаштування випускників, зазначила перспективи навчання, розповіла про стипендіальні та міжнародні програми для здобувачів вищої освіти, ознайомила з роботою студентського самоврядування та науковою роботою здобувачів вищої освіти, над якою деякі починають працювати з перших днів навчання.

Також на зустрічі виступила здобувачка вищої освіти 2 курсу ОП «Фармація», заступниця Голови студентського самоврядування Аміра АВАД, яка ознайомила аудиторію зі студентським життям окрім навчального процесу, розповіла про свою історію пов’язання свого життя з фармацією і очікуваннями від набутої спеціальності.

Також виступив здобувач вищої освіти 4 курсу ОП «Фармація» Руслан ЗАБАВА, стипендіат від фармацевтичної кампанії «Юрія-Фарм», який поділився досвідом, як навчання та отриманні знання наштовхнули його на наукову роботу в фармацевтичній лабораторії і розповів, що завдяки цьому він зараз займає посаду хіміка відділу контролю якості фармацевтичної кампанії «Здоров’я» і в подальшому, після завершення вузу, в його планах подальший розвиток та зростання в науковій сфері.

Також власним досвідом та враженнями від навчання у НФаУ з учасниками заходу поділилася випускниця освітньої програми «Фармація» Марина ЗАПОРОЖЧЕНКО, яка розповіла про досвід роботи у фармацевтичній лабораторії в рамках міжнародної програми і перспектив зростання і розвитку фармацевтичної галузі в аспірантурі.

Наприкінці зустрічі Ольга ВІСЛОУС, представник приймальної комісії НФаУ, розповіла про умови вступу на освітню програму «Фармація».

В кінці зустрічі представники НФаУ відповіли на усі запитання, які виникали у присутніх на зустрічі.