22 липня 2023 р. студенти НФаУ Вікторія Васильченко та Єгор Чуфицький взяли участь у Всеукраїнському форумі «Державотворець: молодь на варті змін».

СТУДЕНТИ НФаУ – НА ВАРТІ ЗМІН

Васильченко Вікторія та Чуфицький Єгор – делегати НФаУ, які 22 липня взяли участь у Всеукраїнському форумі «Державотворець: молодь на варті змін».

Наші студенти пройшли відбір серед 3 000 кандидатів та потрапили до числа 600 обраних учасників форуму.

НА ФОРУМІ РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ:

• Як дізнатися про шляхи реалізації потенціалу молоді в Україні
  • Як вплинути на залучення молоді до процесів змін
  • Як зробити вагомий внесок у відбудову нашої держави

Вікторія та Єгор використали надані можливості, плідно працювали, дискусували, слухали і нотували

ТО ЩО Ж ЦІКАВОГО ВІДБУЛОСЯ
 ТА КОГО ЗУСТРІЛИ?

До виступу у форматі TedEx на форум було запрошено багато відомих діячів галузі державотворення, бізнесу, цифрових технологій та політики.

ОСОБЛИВОЇ УВАГИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ ВИСТУПИ:

• Марії КАРЧЕВИЧ, заступниці Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку,
  • Костянтина ЄФИМЕНКА, СЕО “Біофарма”
  • Ірини ЗАСЛАВЕЦЬ – волонтерки Благодійного фонду «Твоя опора», членкині ГО «Рух за трансплантацію».

Здобувачі Національного фармацевтичного університету гідно представили свій навчальний заклад та познайомилися з багатьма цікавими та успішними людьми.

Наостанок, хотілося б згадати мудрі слова, які були сказані паном Русланом СТЕФАНЧУКОМ на відкритті Форума:

“Молодість – це недолік, який швидко проходить. Ловіть моменти життя, і, обираючи між грошовою винагородою та місцем в історії України – обирайте місце в історії України.”