23-24 листопада 2021 р. завідувач кафедри товарознавства Інна Баранова взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції

23-24 листопада завідувач кафедри товарознавства, проф. Інна Баранова взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «ТашНИИВС: вчера, сегодня и завтра».

Мета заходу, організованого Агентством з розвитку фармацевтичної галузі та Ташкентським науково-дослідним інститутом вакцин та сироваток, – представлення результатів фундаментальних, прикладних та інноваційних досліджень учених із напряму фармація.

Професор Інна Баранова презентувала доповідь «Современные аспекти маркировки медицинских изделий и косметических средств» і взяла участь в обговоренні доповідей та підсумків конференції.

У рамках візиту Інна Баранова зустрілася з адміністрацією Ташкентського науково-дослідного інституту вакцин та сироваток – директором Абдурахмоном Ашуровим, заступником директора Іброхимом Маматкуловим, вченим секретарем Камілою Махмуджановою, а також представником Агентства з розвитку фармацевтичної галузі Мухабою Ібрагімовою.

Результатом зустрічей стало укладання договору про співпрацю між Національним фармацевтичним університетом та Ташкентським науково-дослідним інститутом вакцин та сироваток.