23 березня 2018 р. за підтримки приймальної комісії та служби з виховної роботи НФаУ була проведена екскурсія по університету для студентів 3 курсу фармацевтичного відділення Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

Гості приїхали до Харкова з метою більше дізнатися про університет, до якого планують подавати документи після закінчення коледжу. Ініціатором та активним організатором заходу була випускниця медичного коледжу, а нині студентка НФаУ Рибалко Катерина (1 курс, ССО).

Перше, що побачили вінничани у НФаУ – гуртожиток № 1, в якому вони оселилися. Потім був студентський ресторан та музей історії НФаУ, де гостей ознайомили з історією вишу, розповіли про його засновників та етапи розвитку.

Приємно вразила студентів привітність співробітників кафедр промислової фармації, технології ліків, органічної хімії та фармакогнозії, які з любов’ю до справи розповіли молоді про свої кафедри та дисципліни.

На кафедрі промислової фармації відвідувачі робили таблетки, пройшовши всі етапи технологічного процесу; побачили, як працюють роторно-пульсаційний апарат та супозиторна машинка. На кафедрі фармакогнозії їм продемонстрували гербарії лікарських рослин. Багато цікавого та корисного для своєї майбутньої роботи студенти почули і побачили на кафедрі технології ліків. На кафедрі органічної хімії вони прослухали лекцію та отримали у подарунок набір книжок з органічної хімії.

Після огляду хіміко-технологічного корпусу НФаУ гості переїхали до медико-біологічного корпусу, де побували у віварії ЦНДЛ.