23 червня 2020 р. у НФаУ відбулося заключне засідання «Наради-семінару з якості» для завідувачів кафедр

Перший проректор з НПР, представник керівництва з функціонування інтегрованої системи управління якістю Федосов А. І. проаналізовав результативність досягнення цілей університету за навчальний рік та визначив подальші вектори удосконалення системи управління якістю НФаУ.

Крім того, відзначено ефективну роботу завідувачів 3-х кафедр за підсумками Наглядового аудиту 2020 року на відповідність функціонування процесів вимогам стандарту ISO 9001: 2015.

Подякою ректора відзначено кафедри: клінічної лабораторної діагностики (завідувач Єрьоменко Р. Ф.), неорганічної хімії (завідувач Клименко Л. Ю.), управління якістю (завідувач Лебединець В. О.)

Проректори з НПР Загайко А. Л., Крутських Т. В., Кубарєва І. В. представили результативність основних процесів СУЯ НФаУ за напрямами наукової, навчальної, виховної роботи та зазначили вектори подальшого розвитку університету на 2020/2021 н.р.

Помічник ректора з якості та сертифікації Назарко О. І. проаналізувала показники НФаУ у національних та міжнародних рейтингах.

У роботі «Наради-семінару з якості» взяли участь проректори, в.о. завідувача НМЛ з питань фармацевтичної освіти, завідувачі кафедр та співробітники відділу управління якістю.