23 квітня 2024 р. проведено науково-практичний семінар з міжнародною участю до Всеукраїнського дня психолога «Психологія у моєму житті»

Щороку, 23 квітня, практичні психологи України відзначають професійне свято – Всеукраїнський день психолога. У той час, як лікарі рятують фізичне здоров’я та життя, психологи піклуються про зцілення нашого психічного здоров’я і повернення душевного спокою.

З вітальним словом для учасників семінару виступила кандидат психологічних наук, практичний психолог вищої категорії Національного фармацевтичного університету Пляка Любов Володимирівна.

Спікерами заходу також були представники національних шкіл з проблем психічного здоров’я та психологічного благополуччя:

• Хомуленко Тамара Борисівна, завідувач кафедри практичної психології ХНПУ імені Г.С. Сковороди, доктор психологічних наук, професор, засновник школи психосоматичної феноменології вищих психічних функцій «Психологічний супровід процесу одужання»

• Данченко Ірина Олександрівна, професор кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування та соціально-гуманітарних дисциплін» Державного біотехнологічного університету, доктор педагогічних наук, доцент «Асертивність як складова ментального здоров’я особистості»

• Жданова Ірина В’ячеславівна, доцент кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат психологічних наук, доцент «Відновлення психологічних ресурсів особистості»

• Анжела Фоменко (Наджимітдінова), клієнт-центрований психотерапевт, координатор Фокус-орієнтованої терапії в Україні, член спільноти The Internation Focusinq Inststure (США, Нью-Йорк) «Розвиток фокусинга та фокус-орієнтованої психотерапії по Е.Дженаліну в Україні»

• Богдановський Сергій Олегович, нейропсихолог, викладач кафедри прикладної психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна «Вплив думок на психоемоційний стан особистості в умовах війни»

У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань і висловлюємо подяку психологам за їхню нелегку та дуже корисну працю, адже духовне здоров’я не менш важливе за фізичне.