23 квітня 2024 р. відбулося засідання круглого стола з обговорення освітньої програми «Якість, стандартизація та сертифікація»

Громадське обговорення ОП «Якість, стандартизація та сертифікація»

23 квітня 2024 року відбулося засідання круглого стола з обговорення ОП Якість, стандартизація та сертифікація,  другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент.

Вела засідання круглого стола гарант ОП ЯСС професор Коваленко Світлана Миколаївна, яка зазначила, що основною ціллю ОП ЯСС є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців в сфері менеджменту

якості, здатних вирішувати практичні задачі та складні спеціалізовані завдання, що характеризуються комплексністю при виконанні функцій управління організаціями та їх підрозділами у сферах діяльності, що впливають на якість продукції, робіт, послуг. Унікальністю ОП ЯСС є більш ніж двадцятирічний досвід підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері менеджменту якості в організаціях будь-якого напряму діяльності.

Всі присутні стейкхолдери під час виступів відмітили високий професійний рівень викладання  освітніх компонентів ОП ЯСС.

Належна практична підготовка здобувачів вищої освіти ОП ЯСС  забезпечується висококваліфікованими викладачами НФаУ, насамперед, кафедри управління та забезпечення якості у фармації, які мають декілька вищих освіт та залученням до освітнього процесу провідних фахівців з числа працівників різних організацій, установ і підприємств.

Всі стекхолдери також відмітили, що досягненню програмних результатів навчання з ОП ЯСС сприяє використанням різних методів та форм навчання.

Під час обговорення стейкхолдерами-здобувачами були внесені корисні рекомендації щодо введення до ОП вибіркових освітніх компонентів: «Тімбілдінг» з метою надання знань та практичних навичок з  процесу створення та розвитку ефективної робочої групи або команди, покращення співпраці, комунікації, довіри та продуктивності її учасників, підвищення взаєморозуміння між членами групи, підтримка позитивних відносин, розвитку навичок співпраці та спільної роботи, а також вирішення конфліктів і досягнення спільних цілей. Надана пропозиція від здобувачів-стейкхолдерів щодо внесення до вибіркових освітньої компоненти «Паблік  рилейшнз» для  надання здобувачам ОП ЯСС знань щодо теоретичних аспектів та організаційно-методичні основ формування зав’язків з громадськістю в системі управління ринковою діяльністю організацій. Також, запропоновано вибіркову освітню компоненту «Системи безперервності бізнесу» перенести до основних освітніх компонентів у зв’язку з важливістю та актальністю.

Всі рекомендації обов’язково будуть враховані та опрацьовані робочою проектною групою та внесені до ОП ЯСС, що дозволить її вдосконалити.

В обговоренні програми прийняли участь зовнішні та внутрішні стейкхолдери:

1. Литка Вікторія Вікторівна, кандидат фармацевтичних наук, заступник директора з питань якості – уповноважена особа ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», м. Київ;
  2. Портянко Тетяна Михайлівна, кандидат технічних наук, доцент, заступник директора з якості ТОВ «ЦСК БІОФАРМА ПЛАЗМА», м. Черкаси;
  3. Валерія Сергіївна Бурова, заступник директора з якості та сертифікації ТОВ «ХФП «Здоров’я народу», м. Харків;
  4. Людмила Олександрівна Маслоїдменеджер систем якості ПП «Торос – груп», м. Київ;
  5. Юлія Станіславівна Зливко менеджер систем якості ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», м. Київ;
  6. Юлія Вікторівна Антарьова директор з якості ТОВ НВО «Біополімер», м. Полтава;
  7. Юрко Поліна Сергіївна кандидат ветеринарних наук, старший дослідник, В.о. завідувача лабораторії молекулярної діагностики ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини»;
  8. Павло Шкарлат – випускник 2023 року ОП ЯСС;
  9. Марина Міквабішвілі – випускниця 2023 року ОП ЯСС;
  10. Віталій Виноградський – випускник 2023 року ОП ЯСС, аспірант кафедри управління та забезпечення якості у фармації;
  11. Кочкін Олександр – випускник 2021 року ОП ЯСС;
  12. Грачова Ірина – здобувач вищої освіти 1 курсу, заочного відділення ОП ЯСС;
  13. Мигаль Артем – здобувач вищої освіти 1 курсу, заочного відділення ОП ЯСС;
  14. Марина Скалозуб – здобувач вищої освіти 1 курсу, заочного відділення ОП ЯСС;
  15. Олена Андронова – здобувач вищої освіти 1 курсу, заочного відділення ОП ЯСС;
  16. Світлана Власова – здобувач вищої освіти 1 курсу, заочного відділення ОП ЯСС;
  17. Бабенко Андрій – здобувач вищої освіти 1 курсу, денного відділення ОП ЯСС;
  18. Олексій Нарижний – здобувач вищої освіти 1 курсу, денного відділення ОП ЯСС.