23 січня 2024 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася «Нарада-семінар з якості: стандарти ISO» для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ

Нарада відбулася під керівництвом Проректора ЗВО з НПР/ПК з ІСУ Андрія ФЕДОСОВА. У своєму виступі проректор підвів підсумки функціонування ІСУ НФаУ за І півріччя 2023/2024 н. р. та проінформував про особливості підготовки до Ресертифікаційного (зовнішнього) аудиту й зазначив терміни проведення внутрішніх аудитів інтегрованої системи управління університету.

Помічниця ректора ЗВО з комунікативних питань Олена ЯКОВЛЄВА продемонструвала роботу соціальних мереж щодо діяльності НФаУ та можливості й удосконалення медіакомунікаційної роботи університету.

Олександр ПІМІНОВ, директор ІПКСФ НФаУ відзвітував щодо виконання Плану роботи за 2023 рік.

Директорка ФК НФаУ Тіна ПРОКОПЕНКО доповіла про виконання роботи коледжу за підсумками роботи І півріччя 2023/2024 н. р. та можливі перспективи на ІІ півріччя 2023/2024 н. р.

У «Нараді-семінарі з якості: стандарти ISO» для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ взяли участь 37 представників Інтегрованої системи управління університету.