23 січня 2020 р. відбулася інтерактивна лекція “Безпека дорожнього руху та правила поведінки пішоходів”

У рамках виховної роботи, з метою ознайомлення студентів 1 та 2 курсів з правилами поведінки пішоходів та безпеки дорожнього руху, була проведена інтерактивна лекція за участю представників Управління Національної Поліції та Автошколи №1.

Під час лекції було розглянуто ряд питань стосовно безпечної поведінки пішоходів на дорозі та під час керування автомобілем. Звернено увагу студентів на цивільні та правові обов`язки учасників дорожнього руху.

Також, студенти за допомогою 3D-окулярів, які імітували алкогольне сп`яніння, мали змогу рівно пройти по доріжці і виконати інші неважкі рухи. Наприкінці лекції відбувся розіграш безкоштовного навчання в автошколі.