23 та 24 березня 2017 р. викладачі кафедри соціальної фармації доц. Н.О. Пузак, доц. О.М. Вороніна та ас. О.А. Пастухова провели практичне заняття за темою «Менеджмент та підприємництво» з дисципліни «Менеджмент та маркетинг у фармації» для студентів 3 курсу 4,0 спеціальності «Фармація» на базі офісного комплексу мережі «Аптека 911»

Сьогодні до складу підприємства «Аптека 911» входить більше 300 аптек, оптовий аптечний склад, власне автотранспортне підприємство, що забезпечує доставку лікарських засобів до аптек. Штат компанії складає близько 3000 осіб.

У ході організованого заходу було заплановано знайомство з сучасним високотехнологічним аптечним складом, автоматизацією бізнес-процесів у сучасній аптеці та знайомство з Центром адаптації нових співробітників мережі «Аптека 911».

Керівник центру та, за сумісництвом, асистент кафедри соціальної фармації, О.В. Севрюков розповів про особливості роботи компанії, про вимоги, що висуваються до майбутніх співробітників. Присутні ознайомилися з нюансами роботи Центру адаптації нових співробітників, який вже на протязі багатьох років приймає слухачів зі всіх міст України, де поширена мережа «Аптека 911».

Також студентам було наочно продемонстровано роботу програмного забезпечення, яким користуються провізори в своїй роботі, та на прикладах вирішено проблеми споживачів стосовно лікарського забезпечення (придбання необхідного лікарського засобу, у разі його відсутності – бронювання в іншій аптеці мережі, замовлення препарату зі складу або пропозиція альтернативного аналогу).

Друга частина заняття включала в себе знайомство з сучасним автоматизованим складським комплексом, який відповідає вимогам GDP. Студенти були вражені масштабами складу, його оснащенням та організацією роботи персоналу.